Lajme nga industria

 • How long should you wear earbuds a day ?

  Sa kohë duhet të vishni kufje në ditë?

  Kufjet me valë Bluetooth Kufjet Bluetooth Kinë dhe kufjet me valë TWS janë shumë të njohura në jetën e përditshme sot, dhe si burrat, gratë dhe të rinjtë, u pëlqen të mbajnë kufje për të dëgjuar muzikë, kufjet i lejojnë njerëzit të shijojnë muzikën dhe të bisedojnë...
  Lexo më shumë
 • Can I clean headphone jack with alcohol

  A mund ta pastroj folenë e kufjeve me alkool?

  Prodhuesit e kufjeve me valë Kufjet janë bërë si pjesët e trupit tonë në ditët e sotme.Për të folur, për të dëgjuar këngë, për të parë transmetime në internet, kufjet janë gjëja që na duhet.Vendi i pajisjes ku kufjet duhet të futen në prizë në atë vend...
  Lexo më shumë
 • Can I keep wireless earbuds in a charging case when not used

  A mund t'i mbaj kufjet me valë në një kuti karikimi kur nuk përdoren

  Prodhuesit e kufjeve TWS Kufjet me valë janë mjaft të ndryshme nga kufjet tradicionale.Ato janë të dizajnuara për t'u shoqëruar me kuti dhe për të qëndruar në këllëf edhe kur janë plotësisht të karikuara, që mbrojnë kufjet tuaja nga dëmtimi, por...
  Lexo më shumë
 • How long do TWS earbuds last?

  Sa kohë zgjasin kufjet TWS?

  Fabrika e kufjeve tws Disa prej jush mund të habiten nga teknologjia e përparuar që përdoret për kufjet TWS.Nga ana tjetër, disa prej jush prisnin veçori gjithnjë e më të avancuara.Kjo është arsyeja pse shumica e prodhuesve të kufjeve tws përpiqen ta bëjnë atë mik të përdoruesit...
  Lexo më shumë
 • Why are my wired headphones not working ?

  Pse nuk funksionojnë kufjet e mia me tela?

  Fabrika e kufjeve Shumë njerëzve u pëlqen të dëgjojnë muzikë me kufje me tela ndërsa punojnë, sepse kjo ndalon muhabetin në kokën e tyre dhe i ndihmon ata të përqendrohen në detyrën në fjalë.Gjithashtu i vendos ata në një humor të relaksuar në mënyrë që të mos jenë të stresuar për kohën...
  Lexo më shumë
 • Which earbuds should I buy?

  Cilat kufje duhet të blej?

  Prodhuesit e kufjeve TWS Nëse do të na kishit thënë pesë vjet më parë se njerëzit do të ishin vërtet të interesuar të blinin një palë kufje me të vërtetë pa tel, do të kishim mbetur në mëdyshje.Në atë kohë kufjet e vërteta me valë humbeshin lehtë, nuk kishin zë të shkëlqyeshëm...
  Lexo më shumë
 • Can you replace batteries in earbuds

  A mund të zëvendësoni bateritë në kufjet

  kufjet me shumicë në Kinë Kufjet Tws Bluetooth janë produkti më i mirëpritur dhe më i kërkuar në treg. është shumë i përshtatshëm për t'u përdorur gjatë rrugës, thjesht duhet t'i lidhni kufjet tuaja tws me pajisjen tuaj lehtësisht.e vetmja gjë kryesore me ea wireless...
  Lexo më shumë
 • How many times can you charge earbuds?

  Sa herë mund të karikoni kufjet?

  Prodhuesit e kufjeve të veshëve TWS Njerëzit shpesh mund të jenë të turpëruar me kufjet e reja, veçanërisht nëse janë të shtrenjta.Në shumicën e rasteve, problemi më i madh që ata kanë është tarifimi.Ata zakonisht kanë pyetje në lidhje me sa kohë duhet të ngarkojnë, ose si të dinë ...
  Lexo më shumë
 • Why is my PC not detecting my headset mic?

  Pse kompjuteri im nuk po e zbulon mikrofonin e kufjeve të mia?

  Prodhuesit e kufjeve të lojrave me tela Nëse merrni një kufje të re lojrash në Kinë me mikrofon dhe ka cilësi vërtet të mirë zëri dhe gjithçka funksionon mirë në Xbox tuaj, megjithatë, kur e përdorni në kompjuterin tuaj ose jeni në mes të një loje dhe juaja...
  Lexo më shumë
 • How long do TWS earbuds take to charge?

  Sa kohë duhen karikimi i kufjeve TWS?

  Prodhuesit e kufjeve TWS Sot Wellyp dëshiron t'ju tregojë këtu: Sa kohë u duhet karikimi i kufjeve TWS?Zakonisht, kufjet më të fundit me valë mund të karikojnë plotësisht në rreth 1-2 orë ose edhe më pak nëse kanë një kapacitet të vogël.Disa pajisje mund të funksionojnë për një...
  Lexo më shumë
 • Is TWS Good for Calling | Wellyp

  A është TWS i mirë për thirrje |Wellyp

  Prodhuesit e kufjeve TWS A janë kufjet TWS të mira për t'u telefonuar?Përgjigja është padyshim PO! Kufjet me valë TWS mund të përdoren për telefonata pasi ato janë të pajisura me mikrofona të cilësisë së lartë, kontrolle pa duar dhe asistentë zanor, të cilët e bëjnë atë të...
  Lexo më shumë
 • Can I Use a 3.5 mm Headset on PC | Wellyp

  A mund të përdor një kufje 3,5 mm në PC |Wellyp

  Prodhuesit e kufjeve TWS Dëshironi të përdorni kufjet e lojërave që zakonisht përdorni për konsolat në PC, në mënyrë që të mund të punoni si audio ashtu edhe mikrofonin?Nëse keni kufje me fole 3,5 mm, futini ato në portën e kufjeve në...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2