kufje me shumicë

Furnizuesi kryesor i kufjeve TWS & Gaming

Si më të vlerësuaratprodhuesi i kufjeve tws&furnizues me shumicë kufje lojrash me tela, ne kemi më shumë se 18 vjet përvojë në prodhimin e kufjeve TWS, dhe kufjeve ANC (kufje aktive për anulimin e zhurmës), kufje lojrash me tela.etj. Vitet e përvojës e bëjnë zinxhirin e furnizimit të biznesit me shumicë audio të kufjeve tona shumë të pjekur.Në veçanti, ne kemi krijuar me sukses marka dhe ide të ndryshme të personalizuara me modele ekskluzive të kufjeve gjatë 10 viteve të fundit, gjë që na ka mundësuar të kuptojmë klientët tanë potencialë në një mënyrë të thellë.

Si majaFabrika e kufjeve TWS&Furnizuesi i kufjeve të lojërave me tela, ne pranojmë shërbimin OEM & ODM, ne mund të bëjmë mostrën e vërtetë brenda 7 ditëve me logon tuaj të detajuar në kufje, Printime të ndryshme zbatohen për procese të ndryshme printimi ose i nënshtrohen kërkesave të klientëve—-domethënë kruajtje (gdhendje lazer), jastëk printim, printim me ekran mëndafshi, printim offset ose printim UV opsional.Përveç kësaj, punëtoria jonë e formimit dhe fabrika e montimit na sigurojnë kontroll më të mirë të saktësisë dhe mjeshtërisë së formimit.Pavarësisht nëse jeni një shitës me shumicë ose një shitës me pakicë i markës, ne fabrika më e mirë e kufjeve dhe kufjeve që do t'ju ndihmojë të rritni shpejt biznesin tuaj me produkte të kualifikuara dhe shërbim të përsosur.

Nëse dëshironi të filloni personalizimi i kufjeve TWS&kufje lojrashprodukteve, ju lutemi na kontaktoni lirisht!si furnizuesi më i mirë i kufjeve për ndërmarrjet audio, ofrimi i shërbimit me cilësi të lartë ndaj klientit është kërkimi ynë i përjetshëm!Ne e vlerësojmë shumë mundësinë për të konkurruar për partneritetin tuaj.

 

Mëso më shumë

Pse Wellyp

Gjetja e perfektesprodhuesi i kufjevesepse kompania juaj është e lehtë dhe argëtuese kur blini nga Wellyp.Sigurohuni që marka juaj të dallohet për klientët ndërsa ata janë në shtëpi ose në rrugë me përzgjedhjen tonë unike dhe të larmishme të kufjeve dhe kufjeve të personalizuara.Si një nga TOPFurnizuesit e kufjeve TWS&kufje lojrash Prodhuesit in Kinë, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë stilesh për të zgjedhur që të gjitha mund të markohen me detajet e biznesit tuaj për fushatën tuaj të ardhshme të marketingut.Ne më të mirëtfurnizuesi audio i kufjeveofrojnë një gamë të gjerë produktesh të cilat përfshijnëkufje TWS, kufje për lojëra pa tel, kufje ANC (kufje aktive për anulimin e zhurmës) dhe kufje lojrash me tela.etj.

Wellyp – një prodhues ose shitës me shumicë i kufjeve me kufje me valë në Kinë, po ofron shërbime me një ndalesë të projektimit, marrjes së mostrave, prodhimit, QC dhe shërbimeve logjistike.Cilësia dhe besueshmëria janë gjithmonë prioriteti ynë.Keni nevojë për kufje kufjesh në Kinë me çmim të lirë ose konkurrues? Ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit të kufjeve tws: www.wellypaudio.com për të gjetur më shumë artikuj dhe detaje.
Share your projects with us at sales5@wellyp.com and we are here to help!                              

 • Me më shumë se 18 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e kufjeve, Wellyp ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.

  18 vite ekspertizë

  Me më shumë se 18 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e kufjeve, Wellyp ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.
 • Ne jemi prodhuesi më i mirë profesional i kufjeve, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë. 200+ punëtorë të trajnuar mirë me më shumë se 18 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhimi.

  Kapaciteti i fabrikës dhe çmimi konkurrues

  Ne jemi prodhuesi më i mirë profesional i kufjeve, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë. 200+ punëtorë të trajnuar mirë me më shumë se 18 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhimi.
 • Ne jemi prodhuesi më i mirë i kufjeve me valë dhe kufjeve për lojëra, duke punuar shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë inventar specifik për klientët dhe dërgim në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.

  Përgjegjshmëri e besueshme dhe e shpejtë

  Ne jemi prodhuesi më i mirë i kufjeve me valë dhe kufjeve për lojëra, duke punuar shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë inventar specifik për klientët dhe dërgim në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.
 • Materialet sigurohen nga furnitorë formalë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha kufjet kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar një nivel të cilësisë së lartë, çdo produkt duhet të kalojë një inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.

  Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

  Materialet sigurohen nga furnitorë formalë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha kufjet kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar një nivel të cilësisë së lartë, çdo produkt duhet të kalojë një inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.
Lexo më shumë

Krenar që jam prodhuesi i lartë i kufjeve TWS në Kinë dhe Furnizuesi me shumicë i kufjeve për lojëra

Wellyp është një nga vlerësimet më të lartafurnizues i personalizuar i kufjeve in Kinëi cili ofron një shumëllojshmëri opsionesh kur bëhet fjalë për gjetjen e perfektitkufje me porosipër t'iu përshtatur nevojave të klientit dhe biznesit tuaj.Gjatë 18 viteve të fundit, ne kemi prodhuarKufjet TWSdhekufje lojrashpër disa nga markat më të mira në botë.Ne kemi ndihmuar kompanitë e vogla dhe të mëdha të promovojnë veten e tyre në mënyra me ndikim nëpërmjet fuqisë sonëFabrika e kufjeve TWS&shitje me shumicëfurnizuesi i kufjeve për lojëra.

Përvoja shumëvjeçare e prodhimit na mundëson të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, gjë që është avantazhi ynë unik si kufjet më të mira me valë dheProdhuesi i kufjeve të lojërave me teladhe një garanci e fortë për ne për të ofruar shërbime të prodhimit me shumicë të kufjeve me valë dhe kufjeve për lojëra.

Ekipi ynë me shumë përvojë i menaxherëve dhe këshilltarëve të llogarive është këtu për të mbështetur krijimin e markës suaj – qofshin kufjet me valë, ose disa kufje lojrash me shumicë – të dobishme për marketingun e markës tuaj në shtëpi.Ne kemi sasi minimale të porosive të ulëta, por mund të prodhojmë vëllime shumë të mëdha porosie në afate të shkurtra.Filloni projektin tuaj sot duke na kontaktuar, duke biseduar me ne në internet ose duke telefonuar në +86 13502277115.

Përmirësoni ndikimin e markës tuaj me kufjet e personalizuara me shumicë nga më të miratfabrika me shumicë e kufjeve me porosi.Për të marrë përfitimet më optimale për investimet e fushatës suaj të marketingut, ju nevojiten produkte të markës funksionale që ofrojnë tërheqje të vazhdueshme promocionale duke qenë të dobishme për klientët në jetën e tyre të përditshme.

Ja më shumë rreth kufjeve dhe lojërave më të ndritshme TWSfurnizues me shumicë të kufjeve!

 

 • Kufjet TWS Kufjet TWS

  Kufjet TWS

 • Kufjet e lojërave TWS Kufjet e lojërave TWS

  Kufjet e lojërave TWS

 • Kufje lojrash me tela Kufje lojrash me tela

  Kufje lojrash me tela

Jini të vetëdijshëm për lajmet

Pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta.

 • AISIN
 • Siemens
 • LOGOJA CASTROL
 • turkcell
 • GRUP HOTEL RADISSON
 • INGENICO_logo
 • partner olimpik në mbarë botën
 • bhge
 • gur urë
 • Coca Cola
 • Bens