Kufje lojrash me tela të Kinës OEM&ODM USB 7.1 Tingull rrethues virtual me çmim të pamposhtur|Prodhimi dhe Fabrika Wellyp |Wellyp

Kufje lojrash me tela OEM&ODM USB 7.1 Tingull rrethues virtual me çmim të pamposhtur|Wellyp

 • Këto janë kufjet më të mira të lojrave që do t'ju japin përvojat premium audio - pavarësisht nga platforma apo buxheti juaj, Jepni lojtarëve tuaj avantazhin që u nevojiten për të fituar me kufjet e lojërave esports.Shërbim i besueshëm ndaj klientit. ka një këtu për ju!Na kontaktoni!
 • Elektronike Kufje lojërash sportive me tela pc kufjet më të mira të lojrave në Kinë me një dizajn të mbyllur.Mund të krijojë një skenë zanore pasive të madhe dhe jashtë kokës për t'ju ndihmuar në audio, me një mikrofon që anulon zhurmën, me kanalin rrethues virtual 7.1, cilësinë origjinale të zërit.Gjithashtu ka një përshtatje të rehatshme, dhe kupat e veshëve janë të veshur me një material të butë që ndihet mirë.Është me profil natyral të tingullit, diapazoni i basit është i balancuar mirë dhe i sheshtë.

Detajet e produktit

Shqyrtimet e klientëve

Kompania

FAQ

Etiketat e produktit

Karakteristikat e produktit

【Dritat dinamike RGB】

Dritat unike LED RGB janë projektuar në këtë më të mirëkufje lojrashme tela, të pastra dhe të ndritshme, ngjyrat që ndryshojnë automatikisht përmirësojnë atmosferën e lojës.

Kufjet me tela për lojëra me performancë të lartë janë perfekte për lojëra.

【7.1 Sound Surround stereo】

Kufjet me tela të tingullit rrethues vijnë me një altoparlant 50 mm me cilësi të lartë, me teknologji 7.1 kolonë zanore stereo.IC-ja e përmirësuar ndihmon në paraqitjen e tingullit të jashtëzakonshëm të qartë rrethues në një mënyrë të gjithanshme, kështu që ekrani i lojës dhe tingulli rrethues stereo kombinimi më realist dhe natyral, për të dëgjuar realitetin më të mirë në botën tuaj të lojrave me kufje me tela për lojëra.

【Mikrofoni për heqjen e zhurmës】

mikrofoni i heqjes së zhurmës optimizoi bisedën e lojës

mjedisi, i trajtuar automatikisht me zhurmën përreth, i dërgoi zë të pastër secilit anëtar të ekipit të lojërave.Mikrofoni pa përkulje dhe rrotullim, reduktim i zhurmës me definicion të lartë, pa zhurmë, komunikim i qetë, luftime ekipore më emocionuese.I gjithë materiali i lëkurës së butë mbyll mbulesat e veshit, shiritat e përkulshëm dhe jastëkët e veshëve që marrin frymë, për t'u siguruar që këto kufje me tela me mikrofon të mbahen për një kohë të gjatë në kompjuter.

【Përputhshmëria e pajisjeve】

kufje lojrash me telapër të mbështetur desktopin, laptopin, PS4, Xbox nëpërmjet 3.5 mm ose USB, që ju sjell lojën duke luajtur lirshëm dhe përvojë komode.Për më tepër, ai vjen me një kontrollues për të kontrolluar volumin, mikrofonin, dritat e pasme direkt në kufjet tuaja me tela ps4 me mikrofon.

【Sigurimi i cilësisë】

WELLYPështë një fabrikë profesionale e kufjeve të pajisjeve audio.Duke qenë prezantimi ynë i fundit, këto kufje ps4 me mikrofon me tela ju sjellin sy të lakmueshëm.Na kontaktoni tani!

WELLYP është një prodhues profesionist i pajisjeve audio. Që nga viti 2004, ne jemi të shkathët për të markuar idetë e personalizuara dhe për të rritur fitimet tuaja.Në çdo mënyrë ne jemi gati të ndihmojmë arritjen tuaj në Pajisjet Audio.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Specifikim produkti:

Modeli: WGH-V10
Marka: Wellyp
Komunikimi: Tela
Frekuenca: 20 Hz deri në 200 KHz
Impedanca: 32Ω±15%
Madhësia e altoparlantit: 50 mm
Ndjeshmëria: 110dB±5dB
Ndjeshmëria e mikrofonit: -45dB±3dB
Prizë: 3,5 mm ose USB ose 1 * 3,5 mm + USB

Detajet Trego

Kufje lojrash me tela
Kufje lojrash me tela Wellyp
Kufje lojrash me tela USB 7.1 Tingull rrethues virtual

Më shumë arsye për të punuar me Wellyp

18 vjet

Përvojë e pasur OEM/ODM në prodhimin dhe marketingun e pajisjeve teknologjike

Marrja e mostrave falas

Testoni cilësinë para porosisë?Nuk ka problem, ne mund të ofrojmë mostër falas të aksioneve neutrale për pyetje të mundshme, ose të tarifojmë vetëm transportin e transportit me parapagesë në shërbimin tuaj të derës

Pajtueshmëria sociale

Fabrika i nënshtrohet auditimit social çdo vit, me BSCI ose Sedex në mënyrë alternative

Garanci një vit

Pyetje apo ankesa?Ne jemi këtu për të ndihmuar, për të kontaktuar përmes telefonit, emailit ose bisedës.

Shërbimi më i mirë nënkupton çmim konkurrues, shpërndarje të shpejtë dhe komunikim efektiv.Ne e vlerësojmë shumë mundësinë për të konkurruar për partneritetin tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • komentet e klientëve wellyp-

  PËR NE WELLYP

  Pyetje: A funksionon tingulli rrethues 7.1 për lojëra?

  Përgjigje: Po, tingulli rrethues 7.1 është emri i zakonshëm për një sistem audio që mund të rikrijojë tinguj në kënde dhe distanca të ndryshme, duke i lejuar dëgjuesit të vizualizojë pozicionin e një objekti me zë. Këto sisteme përdoren zakonisht në konfigurimet e teatrit në shtëpi dhe kufjet që ndihmojnë në zhytjen përdoruesit me një përvojë të plotë audio.

  Pyetje: Cilat kufje lojrash kanë tingull rrethues?

  Përgjigje: Të gjitha modelet tona të kufjeve të lojërave me tela kanë tingull rrethues dhe mund t'ju bëjë të keni një përvojë të plotë të luajtjes së audios dhe lojërave.

  Pyetje:Cila kufje me tela është më e mira për lojëra?

  Përgjigje: Mund të provoni artikullin tonë WCH-V10.

  Pyetje: Cilat kufje nuk prodhohen në Kinë?

  Përgjigje: Aksesorët dhe kufjet audio që nuk prodhohen në Kinë mund të jenë të vështira për t'u marrë për çmime të arsyeshme.

  Pyetje: A është një kufje me tela e mirë për lojëra?

  Përgjigje: Mund të përdorni një kufje me tela pothuajse me çdo pajisje, mund të dëgjoni mjedisin tuaj dhe aleatët tuaj me qartësi, pa u shqetësuar për karikimin e baterive.

  Pyetje: Sa kohë zgjasin kufjet me tela?

  Përgjigje: Jetëgjatësia mesatare e një kufje është zakonisht rreth 2 vjet.

  Pyetje: Si mund t'i bëj kufjet e mia me tela të zgjasin më gjatë?

  A: ju lutemi kontrolloni këshillat e mëposhtme:

  a. Mbani ato të pastra

  b.Kujdes kabllon

  c.Të ruajë siç duhet

  d.ndërroni herë pas here jastëkët e kufjeve

  e.moderoni volumin tuaj

  Pyetje: A është më mirë të kesh një kufje me tel?

  Përgjigje: Për sa i përket cilësisë së zërit, nëse është në formatin MP3, mund të mos vëreni shumë ndryshim midis kufjeve me valë dhe me tela, por nëse ruhet në ALAC/FLAC/WAV, ndryshimi i zërit mund të jetë më i madh.Në përgjithësi, shumica e kufjeve me tela ofrojnë cilësi më të mirë të tingullit sesa pa tel.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni