Kufjet e lojërave me valë TWS me shumicë me ndriçim RGB për Gamer |Wellyp

Jonëkufje për lojëra pa teljanë të ndërtuara në mënyrë ergonomike dhe të përshtatshme në mënyrë ideale për veshët dhe janë kufjet më të mira për lojëra me vonesë të ulët në treg. Çiftimi automatik - Thjesht hap kufjen e karikimit dhe kufjet e lojërave me valë do të lidhen automatikisht me pajisjen tuaj Bluetooth menjëherë.

Të gjithaKufjet e lojërave me valë TWSseritë janëme porosi dhe me shumicë, Pamja & struktura & logoja mund të dizajnohet sipas kërkesave tuaja, projektuesi ynë do të marrë parasysh gjithashtu sipas aplikimit praktik dhe do t'ju ofrojë këshillat më të mira dhe profesionale.

Wellypështë një prodhues ikufje pa tela me porosi, e cila është një ndërmarrje që fokusohet në inovacion dhe performancë të lartëKufje me valë TWS.Ne kishim parkun tonë industrial, me një sistem të plotë R&D + prodhim + shitje.

 Detajet e produktit

Shqyrtimet e klientëve

Kompania

FAQ

Etiketat e produktit

Personalizim i shpejtë dhe i besueshëm i kufjeve

Prodhuesi kryesor kinez i kufjeve me porosi

Fillimi i projektit të ri

Diskutimi i përgjithshëm i projektit

Përkufizimi i saktë i specifikimit të produktit

Dizajn R&D

Dizajnimi dhe zhvillimi i prototipit me ekipin tonë të R&D

Klienti konfirmon/modifikon mostrën

Kuotimi dhe pagesa konfirmo

Klienti konfirmon kuotimin

Klienti rregullon pagesën

Prodhimtaria

Prodhim në grupe në fabrikë të certifikuar ISO

Asambleja e prodhimit

Kontroll/Sigurim i Cilësisë

Test në laboratorin e kontrollit të cilësisë

Teston individualisht çdo artikull të prodhuar

Shërbimi & Mbështetje Logjistike

Shërbimi logjistik

Mbështetje pas shitjes

Merr me porosiKufjet e lojërave me valë TWSme çmime me shumicë ngaWelllypaudio!Ju mund të personalizoni jo vetëm formën e kutisë, por edhe dizajnin dhe ngjyrën.Pavarësisht se çfarë dizajni zgjidhni, ekipi ynë profesional i dizajnit të kufjeve do ta bëjë atë për ju.Ju mund t'i krijoni ato me porosi shpejt dhe të zgjidhni logon e prodhimit, paketimin dhe të zgjidhni shërbime të tjera që ne u ofrojmë klientëve tanë.Nëse keni nevojë për ndihmë në lidhje me dizajnin, ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë me këtë kosto FALAS.

Karakteristikat e produktit

Kufjet profesionale të lojërave TWS

Aktivizimi i modalitetit të lojës, rezolucioni i zërit të lojës është më i lartë dhe vonesa është më e ulët.Mund të dallojë më mirë tingullin e mjedisit dhe karakterin e lojës.Gjithashtu, kjo kufje me valë është e pajisur me një tingull të vërtetë stereo.Mund të identifikojë lehtësisht pozicionin e zërit.

Veshje të rehatshme

për të përmbushur veshjen afatgjatë të lojës.Kjokufje me valë twska bërë shumë testime ergonomike, gjë që i bën këto kufje Bluetooth më të rehatshme për t'u mbajtur.

Përveç kësaj, u kryen një numër i madh testesh dhe modifikimesh për persona realë për të dizajnuar kufje më ergonomike, të cilat mund të përmbushin përdorimin afatgjatë të lojës.

Vonesa e ulët

Çipi i integruar 50-70 ms me vonesë të ulët është shumë më i ulët se vonesa 200 ms e kufjeve të zakonshme dhe zëri i armikut mund të dëgjohet herën e parë.

Lojëra/Modaliteti muzikor

Modaliteti i lojës fokusohet më shumë në qartësinë e zërit, dhe modaliteti i muzikës thekson strukturën dhe ritmin e muzikës.

Modaliteti i balancuar i muzikës

Duke mbyllur modalitetin e lojës, ai automatikisht do të kalojë në modalitetin e muzikës.Ka një teksturë më të mirë muzikore, me bas të ngjashëm me kanionin dhe drite që shpërthejnë.

Mikrofoni për anulimin e zhurmës

Mikrofonët me funksion reduktimi të zhurmës mund të ruajnë më mirë pastërtinë e telefonatës pa u shqetësuar nga tingujt e sfondit.Në gjendje për të ofruar informacione dhe thirrje për lojën në kohën e duhur dhe të plotë.

Nuk ka nevojë për të pritur

Gjatë fazës së testimit të kësaj kufjeje, një nga reagimet më të shumta nga përdoruesit është se funksionimi është shumë i thjeshtë, pa asnjë funksionim të komplikuar dhe pritje të gjatë.

Plotësoni nevojat tuaja të ndryshme

Shumë kufje të tjera në treg nuk mund të përdoren gjatë lojërave ose të kenë vonesa të konsiderueshme, por kjokufje Bluetoothmund të plotësojë pothuajse të gjitha nevojat tuaja.

Ne jemi prodhues dhe furnizues profesionistë me shumicë të kufjeve të lojërave pa tel në Kinë.Specializuar në ofrimin e produkteve të personalizuara me cilësi të lartë.Ju mirëpresim ngrohtësisht në shitje me shumicë kufjet e lojërave të cilësisë së lartë për shitje këtu nga fabrika jonë.Për kuotim, na kontaktoni tani.

Pse kufjet e lojërave me valë

Këto kufje do të përshtatin lojën tuaj dhe botën e lojërave superfuturiste shumë të stilizuara me stilin e ndriçimit RGB.

Kufje kufje lojrash me vonesë të ulët TWS me valë.

Anto çiftimi dhe kontrolli me prekje.

Veshje e rehatshme dhe montim i sigurt.

Mikrofoni për anulimin e zhurmës me funksion reduktimi të zhurmës.

Specifikim produkti:

Modeli: WEB-G001
Marka: Wellyp
Materiali: ABS
Çipset: Veprimet ATS 3015
Versioni i Bluetooth: Bluetooth V5.0
Distanca e funksionimit: 10 milion
Modaliteti i lojës Vonesa e ulët: 50-70 ms
Ndjeshmëria: 105db±3
Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 55 mAh
Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 400 mAh
Tensioni i karikimit: DC 5V 0.3A
Koha e karikimit: 1H
Koha e muzikës: 5H
Koha e bisedës: 5H
Madhësia e shoferit: 10 mm
Impedanca: 32Ω
Frekuenca: 20-20 KHz

Madhësia

Madhësia e kufjeve të lojërave me valë

Detajet Trego

Kufje për lojëra me ndriçim RGB me valë
Kufjet e lojërave për Gamer Wellyp
Kufjet e lojërave me ndriçim RGB me valë për Gamer Wellyp

Më shumë arsye për të punuar me Wellyp

18 vjet

Përvojë e pasur OEM/ODM në prodhimin dhe marketingun e pajisjeve teknologjike

Marrja e mostrave falas

Testoni cilësinë para porosisë?Nuk ka problem, ne mund të ofrojmë mostër falas të aksioneve neutrale për pyetje të mundshme, ose të tarifojmë vetëm transportin e transportit me parapagesë në shërbimin tuaj të derës

Pajtueshmëria sociale

Fabrika i nënshtrohet auditimit social çdo vit, me BSCI ose Sedex në mënyrë alternative

Garanci nje vit

Pyetje apo ankesa?Ne jemi këtu për të ndihmuar, për të kontaktuar përmes telefonit, emailit ose bisedës.

Fabrika prapa markave

Ne kemi përvojën, aftësinë dhe burimet e R&D për ta bërë çdo integrim OEM/OEM një sukses të shkëlqyeshëm!Wellyp është një prodhues jashtëzakonisht i gjithanshëm me çelësa në dorë me aftësinë për të sjellë konceptet dhe idetë tuaja në zgjidhje të zbatueshme kompjuterike.Ne punojmë me individë dhe kompani në të gjitha fazat e projektimit dhe prodhimit, nga koncepti deri në përfundim, në një përpjekje shumë të fokusuar për të sjellë produkte dhe shërbime të nivelit të industrisë për ju.

Pasi klienti të na japë informacion mbi konceptin dhe specifikimet e detajuara, ne do t'i njoftojmë ata për koston totale për projektimin, prototipin dhe koston e vlerësuar për njësi përpara se të fillojë projekti.Wellyp do të punojë me klientët derisa ata të jenë të kënaqur dhe të plotësohen të gjitha kërkesat e dizajnit origjinal, dhe produkti të funksionojë saktësisht sipas pritshmërive të klientëve.Nga ideja tek produkti përfundimtar, Wellyp'sOEM/ODMshërbimet mbulojnë ciklin e plotë të jetës së projektit.

Wellyp është një normë më e lartëKompania e kufjeve me porosi.Ne mbajmë standarde të rrepta të cilësisë në proceset tona të prodhimit dhe sigurojmë që produktet të kalojnë nëpër kontrolle rigoroze të cilësisë në çdo fazë të prodhimit.

https://www.wellypaudio.com/custom-gaming-headset/
https://www.wellypaudio.com/custom-gaming-headset/
https://www.wellypaudio.com/custom-gaming-headset/

Zgjidhje me një ndalesë

Ne ofrojmë zgjidhje me një ndalesë përkufje TWS, kufje për lojëra pa tel, kufje ANC (kufje aktive për anulimin e zhurmës) dhekufje lojrash me tela.etj në të gjithë botën.

https://www.wellypaudio.com/

Pajisja me cilësi të lartë me markën dhe etiketat e klientit

Certifikata për vende të ndryshme

Manuali i shërbimit për mbështetje teknike

Shërbimi OEM/ODMmbështetje

Nënshkruani kontratën ekskluzive të shpërndarjes dhe mbroni tregun e shpërndarësve

Pjesë këmbimi falas për të ndihmuar shpërndarësit për të zgjidhur pajisjen me defekt në herën e parë

Mbështetje materiale marketingu për të ndihmuar shitjet e distributorëve

https://www.wellypaudio.com/oem-odm-service/

Pajisja me cilësi të lartë me markën dhe etiketat e klientëve

Ne mund të shesim vetëm komplete (pa kasë) dhe t'i montojmë në fabrikën tuaj

Shitja e pjesëve të këmbimit në grup pranohet

Kuti paketimi të pavarura për serinë e pjesëve rezervë

Certifikata për vende të ndryshme

Marrëveshja e konfidencialitetit për të mbrojtur privatësinë për fabrikën jashtë shtetit

Llojet e kufjeve dhe kufjeve

Ne mund të ofrojmë shërbimet OEM/ODM të produkteve tona.Produkti mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja të personalizuara, duke përfshirë markën, etiketën, ngjyrat dhe kutinë e paketimit.Ju lutemi ofroni dokumentet tuaja të projektimit ose na tregoni idetë tuaja dhe ekipi ynë i R&D do të bëjë pjesën tjetër.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • komentet e klientëve wellyp-

  PËR NE WELLYP

  Pyetje: Cili TWS është më i miri për lojëra?

  Përgjigje: Kufje me tela # artikull WGH-V9 .Kufjet më të mira me tel për lojëra

  Pyetje: A janë kufjet e lojërave të mira për lojëra?

  A: PO, kufjet janë gjithmonë një opsion më i mirë, një kufje e mirë mund t'ju ofrojë vlerë të vërtetë si për cilësinë e zërit ashtu edhe për mikrofonin e përfshirë

  Pyetje: A mund të përdorni kufje me valë për lojëra?

  Përgjigje: PO, kufjet tona me valë # artikulli WEB-G002 janë të mira për lojëraKufje me valë për lojëra

  Pyetje: A është TWS i mirë për lojëra?

  Përgjigje: Po, kufjet tona TWS kanë modalitetin e lojës me vonesë të ulët dhe stilin e dritës RGB, ndihmon në sinkronizimin e lojës audio dhe në ekran, gjë që rezulton në një përvojë më të mirë të lojës.Dhe ato vijnë me një cilësi tingulli premium dhe gjithashtu ofrojnë një ekuilibër të mirë në tingullin e përgjithshëm.Një kufje e mirë mund t'ju ofrojë vlerë të vërtetë si për cilësinë e zërit ashtu edhe për cilësinë e mikrofonit.

  Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

  Përgjigje: Duhen 3-5 ditë për marrjen e mostrave, për prodhimin, kushton 10-20 ditë më pak se 3000 copë.

  Pyetje: A mund të zgjedh ose personalizoj ndonjë ngjyrë për kutitë?Nëse po, ndonjë kosto shtesë?

  Përgjigje: Ne kemi ngjyra të ndryshme, ju mund të zgjidhni çdo ngjyrë që ju pëlqen. MOQ është 2000 copë ose 3000 copë pa ndonjë kosto shtesë. Ju lutemi, na tregoni se cilin model dëshironi.

  Pyetje: A keni ndonjë MOQ?

  Përgjigje: Për porositë e mostrës, nuk ka MOQ.Por ne sugjerojmë të merrni 3-5 copë për të kontrolluar cilësinë dhe dizajnin.Për prodhimin masiv, nëse keni nevojë për dizajnin tuaj personal të produkteve dhe paketimit, MOQ është 1000 copë.

  Pyetje: A mund të kem një mostër apo edhe një paraprodhim përpara se t'ju dërgoj porosinë?

  A: Po.Mostrat mund të dërgohen për vlerësim në çdo kohë me agjentin tuaj të transportit të shpejtë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni