Kufje sportive TWS me porosi me cilësi të lartë për Shitje të prodhuesit kinez|Prodhimi dhe Fabrika Wellyp |Wellyp

Shitje kufjesh sportive TWS me porosi me cilësi të lartë të prodhuesit|Wellyp

Këto kufje pa tel me shumicë tws mund të përdoren për sporte. Kufjet më të mira dhe me cilësi të lartë të stërvitjes me valë që mund t'i blini në Wellyp, pasi ne jemi prodhuesi profesionist audio i kufjeve në Kinë dhe kemi ekip menaxhues profesional, efikas dhe inovativ në zhvillimin e produktit , prodhim, cilësi, marketing dhe pas shitjes, ne mbështesim rastet OEM dhe ODM.
If you need have our catalog or more information,please send it to sales4@wellyp.com

Përmirësoni seancën tuaj të trajnimit duke dëgjuar muzikën tuaj të qetë me këtokufje sportive vërtetë pa tel osekufje tws lojrash.Ai përshtatet në mënyrë të përkryer me veshin duke i bërë ato opsionin perfekt për sport ose stërvitje.Kutia e karikimit ju lejon të rikarikoni kufjet deri në 3 herë për karikim të plotë të kasës.

* Përmasa mini portative për sport kudo

* Përshtatje e rehatshme dhe rezistente ndaj djersës

* I përshtatshëm për skenarë të shumtë

* Për lloje të ndryshme veshësh

* Me mbyllje magnetike

* Ekran elektronik dixhital

* E rehatshme dhe e lëvizshme

* Gjerësisht i pajtueshëm


Detajet e produktit

Shqyrtimet e klientëve

Kompania

FAQ

Etiketat e produktit

Karakteristikat e produktit

【Kufjet sportive me valë TWS】

Kufjet sportive TWSme zgjidhje të re bluetooth 5.0, duke reduktuar brezin e frekuencave 2.4 GHz, WIFI, etj. Për të shijuar muzikën tuaj në çdo kohë, kudo.

【Operacioni me prekje】

Funksionimi me një dorë është efikas dhe i shpejtë.Kufjet e majta dhe të djathta kanë funksione të veçanta prekjeje.Nuk ka nevojë për celular, të gjitha operacionet janë në majë të gishtave, pavarësisht nëse jeni duke dëgjuar muzikë apo duke folur, ju mund të përdorni lehtësisht vetëm me një prekje.

【I përshtatshëm për skenarë të shumtë】

Gjatë vozitjes: më e sigurt për të bërë dhe marrë telefonata të përshtatshme dhe më të lehta

Në lëvizje: nuk keni më frikë nga orari i mërzitshëm i mrekullueshëm gjatë gjithë kohës

Në lëvizje: nuk ka valë të rëndë, nuk ka frikë të bjerë

Portativ: madhësia e vogël, merre dhe përdore në çdo kohë dhe kudo.

【Shfaqja elektronike dixhitale】

Kufjet stereo TWS përdorin dizajn miqësor me ekranin e ekranit të fuqisë së sapo shtuar.Nivelet e karikimit të fuqisë së kabinës dhe kufjeve mund të shihen qartë.

【Rehat】

Kjokufje sportive bluetoothpërshtaten në mënyrë të përkryer për lloje të ndryshme veshësh me majë veshësh silikoni.Rezistente ndaj djersës, ujit dhe shiut, këto kufje TWS të papërshkueshme nga uji mund të qëndrojnë gjithmonë të rehatshme pavarësisht nga sportet që bëni, ideale për t'i djersitur në palestër.(Mos harroni të pastroni kufjet pas stërvitjes)

【Gjerësisht i pajtueshëm】

kufje me valëpër celular, i pajtueshëm me iPhone11 / X MAX / XR / X / 8/7 / 6S / 6S Plus, Samsung Galaxy S10 / S10 PLUS / S9 / S9 PLUS / S7 / S6, Huawei, LG G5 G4 G3, Sony, iPad , Tableti, etj. Shënim: Nëse kufjet e veshëve u përplasën (kufjet e veshëve nuk përgjigjen), shtypni dhe mbani kufjet për rreth 12 sekonda për të rivendosur kufjet.

WELLYP është një prodhues profesionist i pajisjeve audio. Që nga viti 2004, ne jemi të shkathët për të markuar idetë e personalizuara dhe për të rritur fitimet tuaja.Në çdo mënyrë ne jemi gati të ndihmojmë arritjen tuaj në Pajisjet Audio.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Specifikim produkti:

Numri i modelit: WEB-AP19
Marka: Wellyp
Zgjidhja: Bluetrum 5616
Bluetooth: 5.0
Bateria e kutisë së karikimit: 220 mAh, me pllakë mbrojtëse
Bateria e kufjeve: 30 mAh
Cilësia e zërit të kufjeve tingull i lartë dhe i qartë
Lidhje e qëndrueshme Bluetooth po
Çiftimi me Bluetooth është i thjeshtë, nuk kërkohet asnjë dritare kërcyese po
Mbyllje magnetike po
Koha e foljes/muzikës: deri në 3 orë

Udhëzime për kufjet sportive TWS

Hapni kufjen e karikimit, mos shtypni asnjë buton, kufjet e kufjeve do të ndizen dhe do të kalojnë automatikisht në modalitetin e çiftimit, LED i kufjes së djathtë pulson me ngjyrë të kuqe/blu.Lidheni pajisjen tuaj duke kërkuar për "TWS EARBUDS", dritat LED blu të ndezura kur lidheni.Kufjet TWS do të rilidhen automatikisht me pajisjen tuaj të fundit të çiftuar.

Me Ekran Ekrani

https://www.wellypaudio.com/tws-sport-earbuds-wellyp-product/
kufje sportive të lira
Kufjet sportive TWS
https://www.wellypaudio.com/tws-sport-earbuds-wellyp-product/
kufje kufjesh për Wellyp sportive

Ekrani i dritës

kufje sportive me bluetooth
kufje bluetooth sportive Wellyp
kufjet më të mira sportive me bluetooth
kufjet më të mira sportive me bluetooth Wellyp
kufje me valë për sport

Më shumë arsye për të punuar me Wellyp

18 vjet

Përvojë e pasur OEM/ODM në prodhimin dhe marketingun e pajisjeve teknologjike

Marrja e mostrave falas

Testoni cilësinë para porosisë?Nuk ka problem, ne mund të ofrojmë mostër falas të aksioneve neutrale për pyetje të mundshme, ose të tarifojmë vetëm transportin e transportit me parapagesë në shërbimin tuaj të derës

Pajtueshmëria sociale

Fabrika i nënshtrohet auditimit social çdo vit, me BSCI ose Sedex në mënyrë alternative

Garanci një vit

Pyetje apo ankesa?Ne jemi këtu për të ndihmuar, për të kontaktuar përmes telefonit, emailit ose bisedës.

Shërbimi më i mirë nënkupton çmim konkurrues, shpërndarje të shpejtë dhe komunikim efektiv.Ne e vlerësojmë shumë mundësinë për të konkurruar për partneritetin tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • komentet e klientëve wellyp-

  PËR NE WELLYP

  Pyetje: A ia vlen të blihet TWS?

  Përgjigje: Po, ia vlen, veçanërisht nëse jeni në palestër ose udhëtime.Çmimet e kufjeve me valë kanë rënë shumë vitet e fundit.Mungesa e telave siguron një gamë më të mirë lëvizjeje, lidhje me një sërë pajisjesh dhe kufjet më të fundit me valë kanë rreze, memorie dhe jetëgjatësi të madhe të baterisë. Pyetje: Pse kufjet e mia Bluetooth fiken automatikisht?

  Pyetje: Cila markë është më e mira për kufjet TWS?

  Përgjigje: WELLYP është një zgjedhje kryesore për shumicën e blerësve kur kërkojnë pajisjet më të mira muzikore.Këto kufje TWS nga marka ofrojnë anulimin më të mirë të zhurmës që përmirëson përvojën tuaj të dëgjimit dhe ofron zë me cilësi të lartë.

  Pyetje: Zgjedhja e kufjeve sportive të vërteta me valë – Çfarë është e rëndësishme?

  Përgjigje: Një përshtatje e ngushtë me krahët e veshëve ose grepat e veshit: Duhet të siguroheni që kufjet me valë të qëndrojnë në veshët tuaj. Rekomandohet shumë të kërkoni krahët e veshit që futen në veshët tuaj, ose grepa veshësh që shkojnë rreth veshëve tuaj.Ata shtojnë një lidhje tjetër midis kufjes dhe veshit tuaj pranë majës standarde të gomës – dhe sigurojnë që të qëndrojnë brenda kur jeni duke djersitur.

  Të paktën IPX5 i papërshkueshëm nga uji: Ndërsa niveli i papërshkueshëm nga uji IPX nuk thotë gjithçka për mënyrën se si kufjet e mira mund t'i rezistojnë motit, është e rëndësishme të dini se kufjet e papërshkueshëm nga uji IPX5 duhet t'i mbijetojnë shiut dhe djersës, dhe kufjet e papërshkueshëm nga uji IPX7 duhet t'i mbijetojnë shiut, djersës dhe dush më pas.

  Cilësia e zërit: Kur lëvizni me shpejtësi ose intensivisht, nuk mund të dëgjoni të njëjtën sasi detajesh në muzikë që do të dëgjonit normalisht kur dëgjoni muzikë në mënyrë të përqendruar.Aspekti më i rëndësishëm në cilësinë e tingullit gjatë sportit është një tingull i qartë dhe një bas i pranishëm, ngritës.

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni