слушалки на големо

Водечки добавувач на слушалки TWS и гејминг

Како највисоко оценетtws производител на слушалки&добавувач на жичени слушалки за игри на големо, имаме повеќе од 18 години искуство во производство на слушалки за уши TWS и слушалки ANC (слушалки за активно поништување шум), слушалки за игри со жица.итн. Годините на искуство го прават нашиот синџир на снабдување со аудио на големо за слушалки многу зрел.Конкретно, во изминатите 10 години успешно создаваме различни приспособени брендови и идеи со ексклузивни модели на слушалки, што ни овозможи длабоко да ги разбереме нашите потенцијални клиенти.

Како што ена големоФабрика за слушалки TWS&Добавувач на жичени слушалки за игри, ја прифаќаме услугата OEM &ODM, можеме да го направиме вистинскиот примерок во рок од 7 дена со вашето детално лого на слушалките, различното печатење важи за различни процеси на печатење или е предмет на барањата на клиентите - имено чешање (ласерско гравирање), подлога печатење, печатење на свилен екран, офсет печатење или УВ печатење по избор.Освен тоа, нашата работилница за калапи и фабрика за склопување ни обезбедуваат подобра контрола на точноста и изработката на обликувањето.Без разлика дали сте продавач на големо или трговец на мало, ние е најдобрата фабрика за слушалки и слушалки што ќе ви помогне брзо да го развивате вашиот бизнис со квалификувани производи и совршена услуга.

Ако сакате да започнете приспособување на TWS слушалки&слушалки за игрипроизводи, ве молиме контактирајте не слободно!Како најдобар добавувач на слушалки за аудио претпријатија, обезбедувањето висококвалитетна услуга за клиенти е наша вечна потрага!Ние многу ја цениме можноста да се натпреваруваме за вашето партнерство.

 

научи повеќе

Зошто Велип

Наоѓање на совршенотопроизводител на слушалкиза вашата компанија е лесно и забавно кога купувате од Wellyp.Погрижете се вашиот бренд да им се истакнува на клиентите додека се дома или на пат со нашиот уникатен и разновиден избор на приспособени слушалки и слушалки.Како еден од ТОПДобавувачи на слушалки TWS&гејмерски слушалки Производители in Кина, нудиме широк спектар на стилови од кои можете да изберете, кои сите можат да бидат брендирани со вашите деловни детали за вашата следна маркетинг кампања.Ние сме најдобридобавувач на аудио за слушалкиобезбедуваат широк спектар на производи кои вклучуваатСлушалки TWS, слушалки за безжични игри, метални слушалки, ANC слушалки (слушалки за активно поништување шум) и жичени слушалки за игри.итн.

Wellyp – професионален кинески производител на безжични ушни слушалки или продавач на големо, нуди едношалтерски услуги за дизајнирање, земање примероци, производство, QC и логистички услуги.Квалитетот и доверливоста се секогаш наш приоритет.Има потреба од кинески слушалки со евтина или конкурентна цена? Ве молиме посетете ја нашата веб-локација за слушалки tws: www.wellypaudio.com за да најдете повеќе ставки и детали.
Share your projects with us at sales2@wellyp.com and we are here to help!                              

 • Со повеќе од 18 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за слушалки, Wellyp обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.

  18 години стручност

  Со повеќе од 18 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за слушалки, Wellyp обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.
 • Ние сме врвниот професионален производител на слушалки, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.200+добро обучени работници со повеќе од 18 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен производствен капацитет.

  Фабрички капацитет и конкурентна цена

  Ние сме врвниот професионален производител на слушалки, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.200+добро обучени работници со повеќе од 18 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен производствен капацитет.
 • Ние сме најдобриот производител на безжични слушалки и слушалки за игри, напорно работиме за да обезбедиме решенија со брзината што ја правите.Ние нудиме инвентар специфичен за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.

  Сигурна и брза реакција

  Ние сме најдобриот производител на безжични слушалки и слушалки за игри, напорно работиме за да обезбедиме решенија со брзината што ја правите.Ние нудиме инвентар специфичен за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.
 • Материјалите се обезбедени од формални добавувачи.100% QC на суровини.Сите слушалки поминуваат различни тестови и сериско производство за да се обезбеди висококвалитетно ниво, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.

  Строг систем за контрола на квалитетот

  Материјалите се обезбедени од формални добавувачи.100% QC на суровини.Сите слушалки поминуваат различни тестови и сериско производство за да се обезбеди висококвалитетно ниво, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.
Прочитај повеќе

Горд што сум кинески врвен производител на слушалки TWS и добавувач на големо за слушалки за игри

Wellyp е најдобро оценетприлагоден добавувач на слушалки in Кинакој обезбедува различни опции кога станува збор за наоѓање на совршенотоприлагодени слушалкида одговара на потребите и на вашиот клиент и на вашиот бизнис.Во текот на последните 18 години, ние произведувамеTWS слушалкиислушалки за игриза некои од најдобрите брендови во светот.Им помогнавме на малите и големите компании да се промовираат на влијателни начини преку нашата силаФабрика за слушалки TWS&трговија на големодобавувач на слушалки за игри.

Долгогодишното производствено искуство ни овозможува лесно да управуваме со целиот синџир на снабдување на производството, што е наша единствена предност како најдобри безжични слушалки иПроизводител на жичени слушалки за игрии силна гаранција за да обезбедиме услуги за производство на големо на безжични слушалки и слушалки за игри.

Нашиот високо искусен тим од менаџери и советници на сметки е тука да го поддржи создавањето на вашиот бренд – било да се безжични ушни слушалки или некои слушалки за игри на големо – корисни за маркетинг на вашиот бренд во домот.Имаме ниски минимални количини на нарачки, но можеме да произведеме многу големи количини на нарачки во кратки рокови.Започнете го вашиот проект денес со тоа што ќе не контактирате, ќе разговарате со нас онлајн или ќе се јавите на +86 13502277115.

Подобрете го влијанието на вашиот бренд со персонализирани ушни слушалки на големо од најдобритесопствена фабрика за продажба на слушалки на големо.За да добиете најоптимални приноси за инвестициите во вашата маркетинг кампања, потребни ви се функционални брендирани производи кои нудат постојана промотивна привлечност додека се корисни за клиентите во нивниот секојдневен живот.

Еве повеќе за најсветлите TWS слушалки и игридобавувач на слушалки на големо!

 

 • TWS слушалки TWS слушалки

  TWS слушалки

 • TWS гејмерски слушалки TWS гејмерски слушалки

  TWS гејмерски слушалки

 • Жичени слушалки за игри Жичени слушалки за игри

  Жичени слушалки за игри

Бидете свесни за новостите

Најчести прашања и одговори.

 • AISIN
 • Сименс
 • ЛОГО НА КАСТРОЛ
 • турксел
 • РАДИСОН ХОТЕЛ ГРУПА
 • INGENICO_logo
 • светски олимписки партнер
 • bhge
 • бриџстон
 • Кока Кола
 • Бенс