TWS гејмерски слушалки

TWS гејмерски слушалкиПроизводител, фабрика во Кина

Дали го баратегејмерски TWS слушалкикои нудат мала латентност?Начинот на TWSгејмерски безжични слушалкистанаа популарни меѓу луѓето во неодамнешното минато, а гејмерите исто така почнаа да ги користат бидејќи се многу удобни за носење.Нема дебата дека слушалките се прв приоритет за секој гејмер за подобро искуство со играњето.

Безжичното спарување во 1 чекорслушалки за игрина Wellypaudio.com ќе се поврзат автоматски откако ќе ја отворите кутијата за полнење.Само 1 чекор лесно ќе се спари со уредот.Бесплатно префрлување помеѓу моно и двоен режим, без рачно поставување, без чекање, без вештини.За неколку секунди, ќе бидете во вашиот прекрасен свет на музика и игри.

Слушалките TWS за игри со ниска латентност на Wellypaudio.com се со задоцнување од помалку од 50-70 ms и вграден микрофон за да се обезбеди сигурен пренос, што ви овозможува да го пренесувате звукот во играта до вашите уши во реално време.Можете исто така навреме да комуницирате со соиграчите и да уживате во забавата на играта заедно.ниската латентност носи непречено искуство со игри.

Велип-- професионалецпроизводител на слушалки за игриво Кина нуди едношалтерски услуги и премиум квалификуванипроизводи за слушалки.Купувачот може да ужива во незаборавно искуство по продажбата.Ние обезбедуваме продавач на слушалки за безжични приклучоци за уши во Кинадизајн, производство, OEM и ODM услуга по нарачка.

Споделете ги вашите проекти со нас наsales5@wellyp.comи ние сме тука да помогнеме!

Затоа побрзајте и добијтеприлагодени TWS гејмерски слушалкиод Wellypaudio.

Еве ја листата наTWS гејмерски слушалкиартикли што обично ги нудиме: