Производи

Ушни пупкиПроизводител, фабрика во Кина

Со развојот и примената на високоверни, стерео двоканални, намалување на шум и други технологии, производството и излезната вредност на безжични слушалки во изминатите две години е во тренд на висок раст, особено трендот на мобилни телефони од висока класа со безжични слушалки, што го поттикна развојот наTWS слушалкипазар.

Во моментов, наTWS слушалкина пазарот може главно да се подели на производителите на мобилни телефони кои лансираа сопствен бренд TWS слушалки и слушалки TWS лансирани од трети производители на додатоци илипроизводители на слушалки.

Велипкако професионалецКомпанија производител и снабдувач на слушалки TWS во Кина, можеме да обезбедиме професионални, намалување на шум, висока верност и други високи барања за безжичен BluetoothПриспособување на слушалките TWSи обработка.Нашиотслушалкиима можност за поврзување со отворен капак, висококвалитетен звук, поддршка за брз пристап до Siri, непречено префрлување и многу повеќе, како и моќно траење на батеријата.Не само што најдобриот чип за намалување на шумот може активно да ги поништи безжичните Bluetooth слушалки, туку поддржува и отпорност на пот и вода, опционални силиконски слушалки.и паметна врска со слушалки TWS, квалитет на звук со HD, контрола на гласот, бесмислено носење.

Освен тоа, нашите професионални експерти и персоналот за безжични Bluetooth слушалки TWS можат да го обезбедат најдобротоOEM и ODM услуга.Ние сме одговорни за квалитетот на производите што ги произведуваме и вашето задоволство е нашата крајна цел.добредојде да контактирате со нас и да ги споделите вашите проекти со нас наsales5@wellyp.comи ние сме тука да помогнеме!

Затоа побрзајте и добијтеприлагодени најдобри слушалкиод Wellypaudio.